Movies
Ratings
141
Finding DoryRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0