Series
Ratings
89
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Investiture of the GodsRated ★ 1.5
Autumn's ConcertoRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
The King of RomanceRated ★ 5.0
Refresh ManRated ★ 4.5
Behind Your SmileRated ★ 5.0
Back To 1989Rated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0