Titles you rated
High School Musical: The Musical - The Series Season 1Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grand ArmyRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 2Rated ★ 2.0
- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 3.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5