Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5