Movies
Ratings
310
AquamanRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0