Series
Ratings
35
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 1.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 1.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5