Titles you rated
[REC]²Rated ★ 3.5
[REC]³ GenesisRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Speed RacerRated ★ 4.5
Wrong TurnRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.5
Stormy NightRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 4.5