Movies
Ratings
80
A MuseRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 2.5
MoebiusRated ★ 3.5
HerbRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0