Series
Ratings
198
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
LastRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Doctor JohnRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The VeilRated ★ 3.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
The Best EndingRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0