Series
Ratings
59- Unknown SeoulRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
IRISRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0