Movies
Ratings
106
The HostRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
How I Live NowRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Grace of MonacoRated ★ 4.0
Very Good GirlsRated ★ 2.5
An EducationRated ★ 3.5
ColoniaRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.0
TwinstersRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.0