Series
Ratings
24
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0