Titles you rated
A Knight's TaleRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 2.0
300Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
MissingRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 3.5
BeanRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.5
DragonHeartRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0