Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The Sea of Itami JunRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5