Movies
Ratings
355
The King's SpeechRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Empire of the SunRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5