Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5