Series
Ratings
16
She Was PrettyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5