Movies
Ratings
374
MoanaRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.0