Series
Ratings
51
Old Miss DiaryRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5