Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 0.5
CocoRated ★ 4.0