Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 0.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5