Series
Ratings
26
Yong PalRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 1.5- War of MoneyRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 1.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0