Series
Ratings
89- Men on a MissionRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5
5th RepublicRated ★ 2.0
JejoongwonRated ★ 2.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 3.0