Titles you rated
Okay! MadamRated ★ 1.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
The TerrorizerRated ★ 4.5
Seoul StationRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
The Name of the RoseRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5