Movies
Ratings
238
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Fist of LegendRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.5
The Ten CommandmentsRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.0