Series
Ratings
113
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Soundtrack #1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Paik's SpiritRated ★ 0.5- DopesickRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Pursuit of LoveRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
No, Thank YouRated ★ 4.5