Titles you rated
The LegendRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0