Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Bluebird's HouseRated ★ 3.0
The Great WivesRated ★ 3.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
Queen's FlowerRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0