Movies
Ratings
129
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
God's Not DeadRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 3.0
CatsRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
ReplicasRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0