Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Hunting and GatheringRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
A Dangerous WomanRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
RentRated ★ 4.5
Rabbit HoleRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
DancerRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
All the BeautyRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
SidewallsRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5