Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.0
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0- 괴도 야마네코Rated ★ 3.5