Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Do, I DoRated ★ 1.0
Fashion KingRated ★ 3.0- TerminalRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
LoversRated ★ 3.5
Secret HealerRated ★ 1.0
SnowmanRated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0