Series
Ratings
34- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Yellow BootsRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Bel AmiRated ★ 0.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 1.5
MaskRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5