Series
Ratings
30
Gu Family BookRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0