Movies
Ratings
175
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
Oki's MovieRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0