Titles you rated
The NewsroomRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 2.5