Titles you rated
MantisRated ★ 2.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0- TarotRated ★ 2.5
No ExitRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
MulanRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
PriestRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0