Series
Ratings
251
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Dear HongrangRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5
It's NightRated ★ 1.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Perfect MatchRated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5