Movies
Ratings
483
Begin AgainRated ★ 2.5
Wind RiverRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 2.0
The Other WomanRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 2.0
BewitchedRated ★ 3.5
The Other GuysRated ★ 1.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Paradise HillsRated ★ 3.5- Grandmother’s CakeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Suddenly SeventeenRated ★ 5.0