Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 1.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 3.0
StalingradRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Love on DeliveryRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0