Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5