Series
Ratings
54
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
XXRated ★ 4.5
Just One BiteRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0