Movies
Ratings
22
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 1.0
Final DestinationRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.5