Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 5.0