Titles you rated
The TrunkRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5- IslandRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0