Titles you rated
PatersonRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5