Movies
Ratings
18
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0