Series
Ratings
93
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
Love CellsRated ★ 3.0- The Final MatchRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 3.0