Movies
Ratings
1006
MayhemRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
The AeronautsRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 1.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
The Night Eats the WorldRated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 1.0