Series
Ratings
55
Goodbye SoloRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 3.5- Star in My HeartRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
PianoRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.5
MRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0